Paylaş
NEF Kandilli Projesi Tüm Detayları
PDF ÇIKARYAZDIR

Timur Gayrimenkul’ün yine iddialı bir projesi olan NEF Kandilli projesi NEF’in Luxury Living konseptiyle ön talep toplamaya başladı. 406 konutun olacağı bildirilen projede teslim planları 2020 yılı için yapılıyor. Kurban bayramından sonra satışa çıkması beklenen proje, Timur Gayrimenkul’ün Anadolu Yakasındaki ikinci projesi olma özelliğini de taşıyor… Her ne kadar Timur Gayrimenkul projelerini belirli bir lokasyonla sınırlayamasak da bu bilgiyi paylaşmak istedik.

NEF Kandilli Nerede

İstanbul Anadolu Yakasındaki proje, etrafında İçkale Kandilli Konakları, Eston Kandilli Evleri ve Ofiskent Sitesinin bulunduğu oldukça kıymetli, özel bir lokasyonda yer alıyor.

NEF Kandilli Daire Tipleri

Emre Arolat imzasını taşıyan mimari yapısı içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yer aldığı bu çok özel projede müstakbel daire sahipleri 406 şanslı daire sahibi olarak nitelenmiş. NEF Kandilli projesi 70 dönümlük arazi içerisinde 1.200.000 TL yatırım ile gerçekleştiriliyor.

NEF Kandilli Fiyat Listesi

Projenin fiyat listesi henüz açıklanmazken, dikkat çeken en önemli nokta, 1+0 stüdyo ve 1+1 daire tiplerinin bulunmaması olarak gösteriliyor. Luxury Living konseptindeki iddialı proje NEF Kandilli daire fiyatları Eylül ayında açıklanacak.

NEF’in Kandilli’deki projesinde teslim tarihi Şubat 2020 olarak ilan edilse de henüz bütün detaylar ilan edilmiş değil. Halen daha ön talep aşamasında olan projenin Eylül 2017 içinde satışa çıkması bekleniyor.

Proje Tanıtım Videosu

Timur Gayrimenkul tarafından projenin tanıtımı amacıyla yayınlanan video, konut bloklarından sadece birinin cephe görünümüne yer veriyor. Henüz detaylı iç ya da dış tanıtımları sunulmayan videoyu sizlerle paylaşıyoruz:

Bu projede Timur Gayrimenkul tarafından FOLDHOME konsepti kullanılmış. FOLDHOME nedir derseniz, firma bunu “1+24 evi 1+1 evin içine sığdırıyoruz” diyerek açıklıyor. Konsept hakkında aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz

FOLDHOME Konsepti Tanıtım Videosu

Projenin En Yeni Fotoğrafları

Kandilli’de konumlu NEF markalı projenin yayınlanan görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Henüz projeye ait sınırlı sayıda görsele yer verildiğinden, biz de şimdilik bunları paylaşmakla yetinmek durumundayız. Üretici firma tarafından ilerleyen günlerde yayınlanacağını düşündüğümüz video ve fotoğraflara en kısa zamanda sayfalarımızda yer vereceğimizi belirtmek isteriz.

NEF Kandilli – Luxury Living Projesi Bilgi Talebi

Timur Gayrimenkul’ün NEF markalı projelerinden Kandilli’de konumlu bir daire sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim yolarını kullanarak irtibat kurabilirsiniz:

Telefon: (0212) 386 90 00

Adres: Küçüksu Mahallesi, Asma Sokak, 34684 Üsküdar / İstanbul

Web Sitesi: http://nefkandilli.com.tr/

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız