Ana Sayfa Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları. Mortgage Bankası ziyaretçisi olarak, öncelikle Gizlilik Politikası ve Şartlar başlıklı sayfamızda belirtilen uyarıcı bilgiler saklı kalmak ve Kullanım Şartları sayfasında belirtilenlerle çakışması halinde Gizlilik Politikaları tercih edilmek üzere, kabul ettiğiniz şartlar aşağıda belirtilmişti:

Kullanım Şartları

Bu internet sitesindeki bilgiler ve araçlar yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir.

Bu nedenle, bu sitede yer alan bilgiler ve hesaplama araçları, yazar ve yayıncıların yasal konularla ilgili ve diğer profesyonel danışmanlık ve hizmet sağlama işleriyle iştigal etmedikleri varsayılarak sunulmaktadır. Bu nedenle söz konusu vasıtalar profesyonel danışmanların ve diğer yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce profesyonel bir danışmana başvurmanız gerekmektedir.

Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte MORTGAGEBANKASI.COM internet sitesi yönetimi ve sitede yazısı bulunanlar, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

MORTGAGEBANKASI.COM internet sitesinde, internet sitesi yazarları, çeşitli araştırma ve görüşme kaynakları ile bazı diğer kaynaklardan derlenen içerik yer almaktadır. Bahse konu kaynaklar ve içerik uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kısmen alıntı yapabilir ve ancak bu şartlar dahilinde yayınlayabilirsiniz.

Uyarılar

Kullanıcılar, bu sitedeki bilgileri ticari amaçla kullanamazlar ancak kişisel faydalanmaları için kullanabilirler. MORTGAGE BANKASI’nın önceden onayı alınmadan içeriğinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, MORTGAGEBANKASI.COM yönetiminin üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı internet yayınları ve kişisel ya da kurulmsal e-posta adreslerine ulaşılmaktadır. MORTGAGEBANKASI.COM, bu şekilde ulaşılan yerlerdeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Söz konusu bağlantılar yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü garanti etmemekte, sonuçları hakkında sorumluluğu bulunmamaktadır.

MORTGAGEBANKASI.COM sitesinde yer alan makale ve görüşler ile değerlendirmelere ait yazıların tüm sorumluluğu, sitemiz tarafından korunan ve sadık kalınan telif hakları gibi yazarların kendisine, alıntı yazılarda ise ortak sorumluluk sahibi olan ana yayın kuruluşuna aittir.

MORTGAGEBANKASI.COM internet sitesinde, siteye içerik sağlayabilmek ve ziyaretçiler arasında etkileşimi arttırmak amacıyla çalıştırılan forum, sohbet odaları, özel danışma kanalları gibi uygulamaların kullanımı hakkında, ilgili uygulamaların kullanım koşullarını içeren yasal uyarılar geçerlidir.

Yasal Geçerlik

Bu yasal uyarı metninden oluşan kullanım koşulları, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu kullanım koşullarının herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, söz konusu madde kullanım koşullarından çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliğini, yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

MORTGAGEBANKASI.COM sitesi ve bağlı sitelerine üye olarak, site tarafından ayda en fazla 4 sefer gönderilecek ve içerisinde abonelik iptali bağlantısı da bulunan bültenleri almayı kabul ediyorsunuz. Bültenler ayda 1 ila 4 sefer gönderilmektedir. Dilediğiniz zaman bülten içindeki abone iptali bağlantısını kullanarak bültenleri almaktan vazgeçebilirsiniz. Ancak bu opsiyonu kullanana kadar gönderilecek bültenleri alacağınızı bilmekte ve bunun spam ya da istem dışı bir e-posta alımı olmadığını kabul etmektesiniz.

Mortgage Bankası Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı V 1.02, 2009