Ana Sayfa Künye

Künye

Künyemiz

Mortgage Bankası Künye Bilgileri

Mortgage Bankası
Bağımsız Mortgage Danışmanlık Hizmetleri

Yayın Yönetmeni
A. Halil AKAR

Projeler ve Haber Editörü
Yasemin TÜZEL
editor.proje@mortgagebankasi.com

Toplukonut Editörleri
M. Deniz YAKIN
S. Acem İBAY
editor.toplukonut@mortgagebankasi.com

Ekonomi-Sektör Editörü
Meriç HIZLAN
editor.ekonomi@mortgagebankasi.com

Üretici Dizin Editörü
Muhammed TAŞKINSU
editor.dizin@mortgagebankasi.com

Reklam
bilgi@mortgagebankasi.com

İletişim
bilgi@mortgagebankasi.com

Mortgage Bankası Hakkında Önemli Linkler


 • Hakkımızda
  • Genç ve dinamik bir ekip olarak Mortgage Bankası ekibinin, vizyon ve amaçlarına değinilen yazıyı okumanızı öneriyoruz.
 • Gizlilik Politikası ve Şartlar
  • Gizlilik Politikası hakkındaki bu içerikte, ziyaretinize ait verilen nasıl kullanılabileceği, aynı veri derleme sistemini kullanan web siteleri arasında gezinti yaptığında hangi verilerin derlenerek kullanılabileceği hakkında uyarıcı mahiyette bilgi, Google ve DART çerezi hakkında özet ve gerekli linklere yer verilmektedir.
 • Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı
  • Kullanım Şartları ve Yasal Uyarılara yer verilen yazıda, Mortgage Bankası ziyaretçisi olarak, öncelikle Gizlilik Politikası ve Şartlar başlıklı sayfamızda belirtilen uyarıcı bilgiler saklı kalmak ve Kullanım Şartları sayfasında belirtilenlerle çakışması halinde Gizlilik Politikaları tercih edilmek üzere, web sitemizi ziyaret etmekle kabul ettiğiniz şartlara değiniliyor.
 • İletişim
  • Mortgage Bankası ile iletişim kurmanın kolay yolu. Bizimle irtibatınız bu sayfadan irtibat konunuzu seçerek formu doldurup göndermek kadar kolay.

Untumayınız!

Bu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa tâbî olup, bu kanun kapsamında “eser” sayılır. Bu web sitesinin özgün (künye sayfasında anılan kişilerce kaleme alınmış) içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Mortgage Bankası’na aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Mortgage Bankası tarafından önceden verilecek olan yazılı izne tâbîdir.

Mortgage Bankası bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.

Bu çerçevede, Mortgage Bankası, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Sitenin herhangi bir bölümü iptal edilebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırılabilir.