Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok

KİPTAŞ’ın Başakşehir’deki Tanıtım Ofisi’nde gerçekleştirilen törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, konutlar bittiği zaman yeni talepler geleceğini ve bölgenin yenileneceğini söyledi.

Bunun bir model, anlayış olduğunu anlatan Topbaş, bu tarzda İstanbul’un birçok yerinde inşaatları olduğunu söyledi. Topbaş, "Küçükçekmece, yüzde 80’lerde imara aykırı yapıları bulunan bir bölge. Küçükçekmece’de 2 bin 600 konutluk dönüşüm projesi kapsamında, Olimpiyat Stadı’nın doğu tarafındaki 120 hektar üzerindeki 1600 konutluk çarpık yapılanma bölgesini ilk etapta taşıyoruz” dedi.

Topbaş, konuşmasının ardından “Sefaköy Evleri”nin ilk satış kaydını yaptı. Esenler Belediyesi’nde mühendis olarak görev yapan Mehmet Emin Doğru’nun kaydını yapan Topbaş, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.
“Sefaköy Evleri”nden daire sahibi olmak isteyenler, 17 Şubat 2006 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Kampanya kapsamında satışa sunulan 860 daire, 0.67 kredi oranı ve 120 ay vade ile satılacak.

63 bin 348 metrekarelik alan üzerine kurulması planlanan “Sefaköy Evleri” projesinde, kişi başına 14 metrekare yeşil alan, her daire için ayrılan kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, fitness center, sauna, spor sahaları, özel güvenlik, kolay ulaşım ve bunun yanı sıra, içinde 8 laboratuar, 3 ana sınıf ile 42 sınıf ve 1 çok amaçlı salonu bulunan KİPTAŞ İlköğretim Okulu olacak.

Kampanyada 103, 129, 162 ve 188 metrekare olmak üzere 4 farklı tipte daire bulunuyor.

“Safir”, “Zümrüt”, “Yakut” ve “Elmas” adlarıyla satışa sunulan evler hakkında “0212 487 57 08” numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilecek.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız