Paylaş

DAP Yapı Royal Center logoİstanbul’un en gözde merkezlerinden Maltepe‘de yeni bir dünya yükseliyor. Bu, geleceğin Maltepe’si ve İstanbul’un ipuçlarını veren, tüm detayları DAP Yapı titizliği ile adeta nakış nakış işlenip size ve sevdiklerinize farklı bir yaşam alanı değil, bambaşka bir yaşam biçimini sunan bir dünya. DAP Royal Center.

Gökyüzünün mavisi burada su mavisi ile buluşuyor. Binbir çeşit yeşil, dinginliği getiriyor bize. Bu dinginlikten yükselen iki rezidans kule, bir parça beyaz alıyor bulutlardan. Sanki bir tablo bu. Adı DAP Royal Center.

İş hayatında bir anın bile hayati önemi vardır. Bazı fırsatlar bir an farkıyla bizi bulurken, bazıları da yine bu sürede kaçıp gider. İş hayatındaki en önemli avantaj, ulaşım imkanlarının çokluğudur.

Ulaşım alternatifi bol

E-5’in hemen yanında bulunan DAP Royal Center, Maltepe sahil yolu, TEM ve diğer bağlantı yollarına çok yakın bir konumdadır. Havalimanı, deniz otobüsü ve yapımı devam eden metro ve bunun gibi alternatif ulam imkanlarına sahip olması DAP Royal Center‘ı farklı kılan özelliklerdir.

Seçkinlerin tercihi DAP Royal Center, bu seçkinliği Golf Club ile bir adım öteye taşıyor. Bir ilki gerçekleştirerek seçkinlerin sporu golfü DAP Royal Center ile buluşturuyor. Golf tutkunları, yerden onlarca metre yükseklikte deniz ve Adalar manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşıyor.

Yüksek Tavan: 3,50 m.

Loft tarzı“nı aratmayan bir niteliğe sahip DAP Royal Center, 350 cm. tavan yüksekliği ile alışılmışın dışında yaşam alanları sunuyor. Yüksek tavanlı manzaranın doyumsuz keyfini daha fazla çıkarmak isteyenlere duvarsız, yekpare cam özelliği geniş bir bakış açısı ve ferah bir ortam vaad ediyor.

Evini işine ya da işini evina taşımak isteyenlere DAP Royal Center yepyeni bir kavram öneriyor;

Busidence

Business ve residence kelimelerinin birleşmesinden ortaya çıkan ve yeni bir yaşam tarzını karşılayan busidence, DAP Royal Center’da farklı bir anlam kazanıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız