Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok

MESA Urla Evleri 90 konutluk bir site. İzmir – Çeşme Otoyolu’nun Urla gişelerine 2 km. yakınlıkta, 20 hektarlık bir arazide yer alıyor. Otoyol’un sağladığı ulaşım kolaylığı, site sakinlerine, yılboyu yaşamlarını büyükşehrin kargaşasından uzak bir huzur ortamında sürdürmelerine imkan veriyor.

Site çevre çiti ile çevrelenmiş, girişleri kontrollu, kendine yeter donanıma sahip bir yapıda. Yerleşimin merkezinde, en zengin deniz manzarasına sahip bir konumda kapalı ve açık yüzme havuzu olan, çeşitli sportif ve sosyal aktivitelerin geçekleştirileceği bir merkez ve spor sahaları yer alıyor.

MESA Urla Evleri 3 farklı konut tipini içeriyor. Açelya, Lavanta ve Gardenya. Herbinin 4 yatak odası, garajı, veranda ve teraslarla dışarı uzanan zengin yaşam alanları var. Toplam inşaat alanları, sırasıyla, 389, 415 ve 456 m2.

Sitenin yapı dili, Ege Mimarisi’nin farklı ve güncel bir yorumu ile oluşturuldu. Kişilikli ve özgün bir çevre yaratıldı. Aynı yaklaşım iç ve dış mekanların düzenlenmesinde de sürdürüldü. Malikane olarak niteleyebileceğimiz, seçkin yaşam birimleri oluşturuldu.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız