Paylaş
Sur Yapı AdaparkSur Yapı Adapark‘taki renk renk meyve ağaçları ve Japon bahçeleri gibi incelikle düşünülerek planlanmış detaylar, yaşam alanınızı diğerlerinden farklı ve huzurlu bir yer haline getiriyor. Adapark’taki sizi alıştığınız görüntülerin dışına çıkaran su kanalları ve iskeleler ise güzelliklerle dolu bir hayata davet çıkarıyor.

 

Spor

Sağlıklı ve zinde olmanız için ihtiyacınız olan her şey, Adapark‘ta sizi bekliyor. Adapark’taki fitness merkezi, sauna, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortları, aerobik, pilates ve basketbol oyun alanları, spor yapmayı hayatınızın bir parçası haline getirecek. Spor yaparken doğayla iç içe olmaktan hoşlananlar için yürüyüş ve bisiklet parkurları da Adapark’ta bulunuyor. Üstelik tüm bu olanaklar, Adapark’ta tamamen ücretsiz. Sporun hayatınızda yaratacağı olumlu değişimi, Adapark’ta yaşarken keşfedin.

Doğa

Burada, meyve bahçeleri arasında güne uyanırsınız, yağmur yağdığında mis gibi toprak kokusunu duyarsınız. İsterseniz akşamüstü göletler boyunca yürüyüş yapabilir, isterseniz iskelede oturup güneşin batışını seyredersiniz. Özlem duyduğunuz birçok doğal güzelliği, Adapark‘ta yaşarken keşfedin.

Eğlence

Adapark’taki eğlence seçenekleri, hem küçükleri, hem de büyükleri mutlu edecek. Adapark’ın açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonu ve kafeteryası sayesinde eğlenmek, günlük hayatınızın olmazsa olmazları arasına girecek. 24 saati dolu dolu geçirmeyi, Adapark’ta yaşarken keşfedin.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız