Paylaş

Yeşil İnşaat Innovia Projesi - BeylikdüzüInnovia Projesi  % 80 yeşil alanı, mükemmel peyzaj düzenlemeleri ile insan hayatına artı değerlerinin yanı sıra güvenlik öğeleri en üst düzeyde planlanarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bina ve temel inşaatlarımızda teknolojinin gerektirdiği tüm olanaklar kullanılarak maksimum bir kalite yakalanmıştır.

5 etap halinde ve topğlamda yaklaşık 14.000 konuttan oluşan Innovia Projesi, İstanbul Beylikdüzü’nün en güzel alanlarında ve en büyük yaşam projelerinden biridir. Yeşil İnşaat tarafından sunulan bu büyük projede yaklaşık 40.000 kişi, ilk kez yaşanacak bir çok yenilikle seçkin bir yaşamı paylaşacak.

Fayda sağlayan değişim anlamına gelen Innovia isimli bu proje, yaklaşık 450.00 m2 alan üzerinde, yüzde sekseni yeşil alan olmak üzere bir çok yeniliği içinde barındıran, son dönemin en orijinal projelerindendir. Projenin 2. etabından itibaren adil pay ölçümlü merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır.

Ortak alanlarda kablosuz internet bulunan projenin Innovia Online isimli bir de etkileşim uygulaması bulunmaktadır. Innovia Online uygulamamız temel olarak site içi yaşam tarzında, modern teknolojiyi de kullanarak  gerek yönetim ile site sakinleri arasındaki iletişimi kurmak, gerek ise site sakinlerimizin diğer komşuları  ile yeni dostluklar kurabilmeleri, ortak ilgi alanları belirleyerek aktiviteler planlamaları, site içi sosyal mekanlarda rezervasyonlar yapabilmeleri ve sayamadığımız daha pek çok kolaylığı siz saygıdeğer müşterilerimize sunabilmemiz amaçlanmıştır.  Her site sakinine verilecek kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapabileceklerdir.

Innovia Beylikdüzü Projesi Resmî Web Sitesine Git

Binaların altlarında 2 veya 3 kat otopark ve temel altında 30 m’lik kazık sistemleri bulunmaktadır. 28 katlı bir binanın 84 metre yüksekliği olduğu düşünülürse, 10 m otopark katları ve 30 metrelik temel altı kazık sistemi ile “her binanın yaklaşık yarısı toprak altındadır”. Temel altında, her blokta 144 adet 30 metre uzunluğunda kazık bulunmaktadır. Her binada kazık sisteminin toplam uzunluğu 4,3 km’den fazladır ve bu Innovia projesinin inşaat kalitesine ve insan yaşamına verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Innovia Projesi, her noktasında içerdiği yenilikler gibi, yeni ödeme seçenekleriyle de yüz güldürüyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız