Paylaş

kurtkoy-dumankaya-cadde_logoDumankaya Cadde, son dönemde İstanbul’un hızla gelişen ve değerlenen semtlerinden Kurtköy merkezinde, Sabiha Gökçen Havalimanına yakın bir konumdadır. 303 konut ve 46 alışveriş biriminden oluşan 3 tarafı cadde ile çevrili bu merkezi proje, Dumankaya‘nın 2010 yılındaki 4. projesi. 

Dumankaya Cadde’de 303 Konut ve 49 İşyeri

Dumankaya Cadde‘nin inşa edileceği arazinin 3 tarafı caddelerle çevrili olduğu için ana arterlere çok kolay ulaşılabilmektedir. Ayrıca, TEM ve E-5 otoyollarının tam ortasında bulunduğundan şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda büyük avantaja sahiptir. Dumankaya İnşaat’ın 2010 yılındaki 4. projesi olarak gururla satışa sunulan projede 303 konut ve 46 iş yeri bulunuyor. 80 milyon dolarlık bu projede daireler 10 katlı 3 ayrı blok şeklinde inşa ediliyor.

Kurtköy Dumankaya Cadde Projesi

Adını 3 tarafında cadde bulunmasından alan Dumankaya Cadde projesi, F1, Sabiha Gökçen Havalimanı ve üniveriste alanlarıyla çekim merkezi haline gelen Kurtköy’e ayrı bir dinamizim katacak. Proje Mayıs 2010’te tamamlanacak projenin konumlandığı Kurtköy için Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya “Arka Bahçemiz” yakıştırmasını yapıyor.

Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador ise Cadde’nin mimarisi, sosyal olanakları ve teknolojisi ile her kesime hitap ettiğini, hem yatırımcılar hem de ikamet etmek isteyenler için iyi bir seçim olacağını beliretiyor.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız