Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Doğanın titizlikle korunduğu seçkin bir yaşam alanı.. Üç tarafı yeşille çevirili Uphill Court’ta tasarım ve özgürlüğün kusursuz birlikteliğinin yanısıra, rekreasyon alanlarıyla size ve ailenize yüksek standartta bir yaşam konforu sunuyor.

Batı Ataşehir Uphill Court’la İstanbul’un yükselen değeri oluyor. Uphill Court’ta standartlarüstü bir yaşam sizleri bekliyor.

Yüksek teknolojinin yüksek bir yaşam konforuna dönüştüğü Uphill Court’ta güvenliğin standartları da çok yüksek!

Güvenlik sisteminde son teknolojilerin kullanılmasının yanında İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi’nin ilgili kürsülerinin denetiminde hazırlanan zemin etüdleri, sistem seçimi, statik hesapları ile sizlerin vesediklerinizin deprem riski olmadan yaşayacağı bir “standart” sunuyor.

Rekreasyon alanlarından, kişiye özel kapalı otoparklara, toprak tenis kortundan tropik peyzaja ve golf vuruş alanlarına, şehri görebileceğiniz yüzme havuzundan, alışveriş merkezine, sağlık ve güzellik bulucağınız Spa Center’dan her türlü aktiviteyi bulabileceğiniz Uphill Court Service’e kadar Uphill Court’ta sosyal hayatın standartları da çok yüksek!

Uphill Court projesi kapsamında  bankalarla yapılan özel anlaşmalar sonucunda, 20 yıl vadeli çok uygun faiz oranları ile toplam satış bedelinin yüzde 90’ına kadar kredi imkanı mevcut.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız