Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Kredi pazarında mortgage yasasının getirdiği iyimser hava faizlere de yansıyor. Anadolu Bank, 12 ay vadede kredi faizini yüzde 1,39'a indirerek sektörde en düşük faizi uygulayan banka oldu.

Garanti ve Ziraat bankaları da yüzde 1,49 faizle en düşük faiz uygulayan bankalar listesinden ilk üçte yer alıyorlar.


Banka12 AY
18 AY
24 AY
36 AY
48 AY
60 AY
72 AY
84 AY
96 AY
108 AY
120 AY
Akbank1.551.551.551.551.551.551.551.55
Anadolubank1.391.481.481.481.481.481.491.491.491.491.49
Denizbank1.541.541.541.541.541.541.541.541.541.54
Finansbank1.551.551.551.551.551.551.551.551.551.55
Fortis1.651.651.651.651.651.65
Garanti1,491.531.531.531.531.531.531.53
HSBC1.691.671.671.591.591.591.551.55
İş Bankası1.541.541.541.541.541.541.541.541.541.541.54
Yapı Kredi1.551.551.551.551.551.551.55
Oyakbank1.611.611.611.591.591.591.59
Şekerbank1.791.791.791.741.741.601.601.601.541.54
TEB1.591.591.591.591.591.591.591.591.591.591.59
Ziraat1.491.491.491.491.491.491.491.491.491.491.49
Millennium Bank1,591,591,591,591,591,591,591,591,591,591,59

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız