Paylaş
Toki Kayseri Saraycık Örenşehir Aksubağları Konutları Projesi

Başbakanlık + TOKİ’nin ortak çalışmalarıyla tasarlanan Toki Kayseri Konutları projesi, 3 ayrı projede toplamda 1171 konut içeriyor. Hak sahipleri kuraları 2017 yılında çekilen projeler, Saraycık, Örenşehir ve Aksubağları mahallelerinde bulunuyor.

Toki Kayseri Konutları Daire Özellikleri ve Fiyatları

Saraycık’ta 405, Örenşehir’de 158 ve zemin + 2 yüksekliğinde olan 2+1 planında ki dairelerin inşa işlemleri tamamlandı. Aksubağları’nda ise 608 konut zemin + 2 yüksekliğinde ele alınırken, 445’i 2+1, 163’ü ise 3+1 olarak inşa edildi. Bu konutların ödeme planları ise Saraycık’ta 414 TL, Örenşehir’de 363 TL’den başlayan taksitlerle %12 – 15 – 20 peşinat, 180, 216, 240 ay taksit ve vade seçenekleriyle satışa sunuldu. TOKİ Kayseri konutları, kısa sürede binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başararak kendi alanında önemli bir yer edindi.

Kayseri Toki Konutlarının Genel Özellikleri

Yatay mimari yapılara önem veren bu üç proje, ahşap görünümlü cephe malzemeleri ve taş kaplamaları ile göz dolduruyor. Bunun yanı sıra söve, dekoratif pencere gibi detaylara da önem veren proje, bölge vatandaşlarının gün içerisinde rahatlıkla vakit geçirebilmesi için peyzajı ve sosyal alanlarını çok daha kullanışlı bir hale dönüştürüyor.

Ticaret merkezleri, camiler, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark gibi birçok proje detayı da TOKİ Kayseri projesi ihalesi kapsamında sahipleri ile buluştu.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, İslâmî Konut Finansmanı Makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız