Paylaş
Toki Nevşehir Göre Konutları Projesi

TOKİ’nin 2017 yılı itibariyle anahtar teslim yapmaya hazırlandığı projesi TOKİ Nevşehir Göre projesi, Çayırlık mahallesinde inşa edilen 225 konut ile bölge hareketleniyor.

Toki Nevşehir Göre Konutları Daire Özellikleri

Projede, ticaret merkezi ve altyapı / çevre düzenlemesi işleri de yer alıyor. Yöresel mimari alanların konseptine saygı duyulan bu projede binalar zemin + 3 kat şeklinde inşa edilirken, daireler 22’si 1+1, 139’u 2+1, 64’ü ise 3+1 planında yer alacak.

TOKİ Nevşehir Göre konutları kendi kültürüne ve değerlerine saygı duyan bir çalışma ortaya koyuyor. Bu sayede coğrafi özelliklere uygun bir altyapı çalışmasını öne çıkartacak.

Bina cephelerinde volkanik doğal tüf taş kullanılacak. Bu özel proje, aynı zamanda Türkiye’nin son birkaç yıldaki en çok ses getirecek Toki projeleri arasında yer alıyor. Nitelikli sosyal yaşam imkanı sunan bu projede kente değer katacak yeni bir yaşam merkezi tasarlanacak!

TOKİ Nevşehir Göre Projesinde Neler Var?

Yetişkinlere ve çocuklara hitap eden parklar, yerleşim alanlarında yer alan dükkanlar, peyzaj alanları mevcut. Ayrıca sosyal tesisler, spor alanları, otopark gibi birçok hizmetin sunulacağı TOKİ Nevşehir Göre Projesi ihalesinde dikkatler kısa sürede üstünüze çevrilecek.

Cazip fiyatlardan ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden daire sahibi olabilirsiniz. Br sosyal tesis avantajına da bütünü ile erişme şanslarına sahip olacaksınız. Siz de ihale kapsamına dahil olabilir, bir daire sahibi olabilirsiniz.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, İslâmî Konut Finansmanı Makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız