Paylaş
Toki Gaziantep İslahiye Konutları Projesi Özellikleri

Toki Gaziantep İslahiye Konutları Projesi TOKİ tarafından inşa edilen geçirilen 596 adet konutu kapsıyor. 6 Eylül 2018 tarihi itibariyle düzenlenen ihale kapsamında cami, ticaret merkezi, 16 derslikli okul gibi birçok kapsamlı alan yer alıyor.

TOKİ Gaziantep İslahiye projesinden faydalanmak isteyen birçok kişi, TOKİ’nin en büyük üretim alanı olan Gaziantep’te devasa çalışmasına hız kazandırıyor.

Toki Gaziantep İslahiye Konutları Proje Özellikleri

Sosyal donatılara yoğunlukta yer veren bu proje, kente değer katacak bir yaşam merkezi oluşturma hususunda ideal çalışmalarına boyut kazandırıyor. Bunun yanı sıra projede yörenin mimari çalışmalarına da saygı duyan yerleşke, blok girişi, dış cephe ve zemin kat seviyesinde olan taş kaplama işlemlerini yine başka bir projede ön plana çıkartıyor.

Siz de TOKİ Gaziantep İslahiye konutlarında daire sahibi olmak ve aynı zamanda yaşamınızı çok daha kaliteli bir yaşam merkezi üzerinden sağlama olanaklarına sahip olun.

TOKİ Gaziantep’te Devasa Çalışmalarını Sürdürüyor!

TOKİ’nin en büyük üretim alanı olarak görülen Gaziantep, yeni yapılan çalışmalar ile beraber sınırlarını zorlamaya devam ediyor. TOKİ Gaziantep İslahiye projesi ihalesine dahil olmayı düşünen birçok yerli halk, bu çalışmalara istinaden çok daha ihtişamlı ve gösterişli bir alan üzerine konumlandırılmış devasa projesini aktif etmeye hazırlanıyor. Büyük dekoratif pencereler ve geniş balkonlar ile süslenen bu proje, kısa sürede kişilerin çok daha fazla öne çıkmasına olanak tanıyor.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, İslâmî Konut Finansmanı Makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız