Paylaş
TOKİ Kayseri Saraycık Aksubağları Örenşehir Konutları

TOKİ Kayseri Saraycık Projesinde Daireler

TOKİ tarafından hazırlanan TOKİ Kayseri projesinde, 3 proje ile toplamda 1171 konutun hak sahiplerini belirlendi. TOKİ Kayseri Saraycık mahallesi projesi kurası 11 Ağustos 2017 günü, TOKİ Kayseri Örenşehir ve Aksubağları mahallelerinde yer alan projelerin kurası ise 12 Ağustos 2017 günü itibariyle İncesu Yavuz Özkan Stadyumunda gerçekleşti.

TOKİ Kayseri Saraycık’ta 405, Örenşehir’de 158 ve zemin + 2 kat yüksekliğinde olan 2+1 planındaki dairelerin inşa işlemleri tamamlandı. Aksubağları’nda ise 608 konut zemin + 2 kat yüksekliğinde hazırlanırken, 445’i 2+1, 163’ü ise 3+1 olarak inşa edildi.

TOKİ Kayseri Projesinde Ödemeler

TOKİ Kayseri Konutları çok küçük taksitlerle sahiplerini buldu. Bu konutların ödeme planları Saraycık’ta 414 TL, Örenşehir’de 363 TL’den başlayan taksitlerle gerçekleşti. Peşinatlar %12 – 15 – 20 seçenekleri ile sunuldu. Vadelerde 180, 216, 240 ay seçenekleriyle satışa sunuldu. TOKİ Kayseri konutları, kısa sürede binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başararak kendi alanında önemli bir yer edindi.

TOKİ Kayseri Projesinin Özellikleri

Yatay mimari yapılara önem veren bu üç proje, ahşap görünümlü cephe malzemeleri ve taş kaplamaları ile göz dolduruyor. Bunun yanı sıra söve, dekoratif pencere gibi detaylara da önem veren proje, bölge vatandaşlarının gün içerisinde rahatlıkla vakit geçirebilmesi için peyzajı ve sosyal alanlarını çok daha kullanışlı bir hale dönüştürüyor. Ticaret merkezleri, camiler, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark gibi birçok proje detayı da TOKİ Kayseri projesi ihalesi kapsamında sahipleri ile buluştu.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişimsayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, bu alandaki makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız