Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok

Uğur Yapı’ nın vazgeçilmez iş prensibi; taahhüt ve çözüm kuruluşu olmaktır. Kurumsallaşmış yapımız ve çağdaş teknolojiye egemen deneyimli insan gücümüzle, genel müteahhitlik hizmetleri alanında standartlara uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

  • Teknik zorunluluk ve sorumlulukların yerine getirilmesini ön planda tutmak
  • Projelerin üretiminden önce zemin etüdü yapmak
  • Projeleri, daima yönetmeliklere göre hazırlamak ve varsa eksiklikleri giderildikten sonra inşaata başlamak
  • Uygulamalarda teknik şartnamelere ve projelere titizlikle uymak
  • Projelerimizin tesliminden sonra da tarafımıza iletilecek aksaklıklara çözüm bulmak
  • Kalite politikamız doğrultusunda; tedarikçi ve taşeronlarımızı, kalitelerini yükseltmeleri için teşvik etmek
  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli biçimde kullanmak
  • Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak, temel prensiplerimizdir

Kalite politikamız; genel müteahhitlik hizmetleri alanında,  geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap vermek ve sorumluluklarımızı yerine getirmektir. 

Kalite politikamız doğrultusunda; tedarikçi ve taşeronlarımızı, kalitelerini yükseltmeleri için her zaman  teşvik etmekteyiz.

Kaynaklarımızı en etkin ve en verimli biçimde kullanmak, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak temel prensiplerimizdir. 

Değerlerimiz; ahlak, dürüstlük ve adalettir. Echo Grup Şirketleri’nin işleyişinde deneyim, verimlilik, kalite, işi zamanında ve sıfır hatayla bitirmek çok önemlidir. İş güvenliği ve personel sağlığı kalite politikalarımızın temelini oluşturur.

Echo-Town projemizle,  Tekirdağ Çorlu’da 11.500m² alan içerisinde, toplam 144 daireden oluşacak süper lüks sitenin inşaatı başlamıştır. Müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltip; onlara, özledikleri mutluluk, konfor ve huzuru sunmayı hedefliyoruz.

EchoTown’da kapalı devre güvenlik sisteminin yanı sıra  sesli ve görüntülü intercom ile güvenilir; açık ve kapalı otopark ile de rahat  bir ortam sağlanacaktır.

Müşterilerimizin yaşam standartlarını yükselten, onlara gerçek huzur veren konutlar yaratmak bizim işimiz…

Projelerin tasarımından, anahtar teslimine kadar her aşamasında en son inşaat teknolojilerini ve mühendislik konseptlerini kullanırken, projelendirme, yönetim ve uygulamalarına kadar müşterilerimize geniş bir hizmet sunmaktayız.

Echo-Town; bir Echo Grup kuruluşudur. Echo Grup 22 yıldır sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Ses ve ısı yalıtımına, deprem güvenliğine ve insan sağlığına bu kadar önem vermemizin asıl nedeni; bizim her şeyden önce bir sağlık grubu şirketi olmamızdır.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız