Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Şimdi İstanbul’da… Topkapı’da yeni bir yaşam başlıyor… Ulaşım seçenekleri konusunda sunduğu kolaylık, standartlar üstü malzeme kalitesi, çağdaş mimari yaklaşımı, insanı temel alan yerleşim anlayışı: Topkapı Merkez Evleri bu temeller üzerinde yükseliyor!

Topkapı Merkez Evleri’nde eviniz sizi kuşatmayacak, kucaklayacak… Dört duvarla sınırlanmayacaksınız; bahçelere, parklara açılacak, cafelere uzanacak, alışveriş mağazalarında her türlü ihtiyacınızı karşılayacak, spor yapacak, yüzme havuzunda kulaç atacaksınız…Topkapı Merkez Evleri, yaşam kalitenizi yükseltecek… Yaşamınızın yeni merkezi olacak…

Şimdi bütün yollar Topkapı Merkez Evleri’ne çıkıyor!
Topkapı Merkez Evleri, hem Atatürk Havalima’nına, hem E-5’e, hem de deniz otobüsleri ve metroya çok yakın… Neredeyse 0 km uzaklıkta. Düşünün bir: Evinizden istediğiniz yere… istediğiniz yerden evinize dilediğiniz ulaşım kanalından kolayca ulaşabileceksiniz… Stres yok, zaman kaybetmek yok! Tersine, Topkapı Merkez Evleri size zaman kazandıracak…

Kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz!
Kim istemez çocuklarına ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırmayı? Onlarla daha çok beraber olmayı… Parkta, bahçede birlikte yürümeyi, havuzda birlikte kulaç atmayı, cafede bir bardak çayın ya da bir fincan kahvenin keyfini birlikte çıkarmayı… Şimdi bu düşleriniz gerçek oluyor… Topkapı Merkez Evleri’nin “akıllı ev” sistemi size çok zaman kazandıracak. Evinizde, hayatınızı kolaylaştıran tüm ses/görüntü, iletişim, aydınlanma, araç gereçleri…

Ayrıca buna, evlerin merkezi konumunun, ulaşım seçeneklerinin çeşitliliğinin kazandıracağı zamanı da eklerseniz, sevdiklerinize ne kadar çok zaman ayırabileceğinizi bir düşünün…

Park ve bahçelerde, sizi huzura çağıran doğanın sesini duyacaksınız!
Peyzaj mimarisinin en güzel örnekleri olan park ve bahçeler Topkapı Merkez Evleri’nde yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak! Gözleriniz ince, narin bir çimen yaprağına değince yeflillenecek, elleriniz bir papatya demetine sarılırken ince bir duyguyla titreyecek…

Havayı dolduran kokular, gül, yasemin, menekşe kokuları Unuttuğumuz, o unutulmaz anların, doğayla kucak kucağa olmanın sihirli duygularını yeniden yaşatacak size…

Spor, yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak!
Çevremizde en çok tanık olduğumuz yakınmalardan biridir: Hareketsiz olmak ya da hareketsiz kalmak! Yürüyüş, jimnastik, spor yapamamak… Topkapı Merkez Evleri’nin sakinleri, diğer konularda olduğu gibi bu konuda da çok şanslı… Bu tür ihtiyaçların en sağlıklı koşullarda karşılanmasını sağlayacak imkanlar ellerinin altında olacak. Topkapı Merkez Evleri II. Etabında yer alacak spor alanları, fitness center ve yüzme havuzundan dileyen, dilediği kadar kolayca yararlanarak, kendini sportif yönden geliştirecek, yaşam ritmine istediği gibi yön verebilecek.

Alışveriş kolaylığı, alışveriş keyfine dönüşecek!
Topkapı Merkez Evleri’nde neye ihtiyacınız varsa, en iyisini alabileceğiniz mağazalar hemen yakınınızda olacak. İyi alışveriş yapmanın keyfini doya doya yaşayacak; alışveriş yorgunluğunu en yakın kafede nefis bir kahve eşliğinde geride bırakacaksınız…

Herşey sizi rahat ettirmek için!
Topkapı Merkez Evleri herşeyden önce, standartlar üstü bir yaşam merkezi olarak planlandı. İstanbul’un merkezinde huzurlu ve sorunsuz bir yaşam için en küçük ayrıntılar üzerinde bile titizlikle duruldu. Yapı teknolojisinin bugün kullandığı en modern imkanlar evinizin konforlu bir yuvaya dönüşmesi için özellikle tercih edildi.

Konforun ayrılmaz bir parçası olarak güvenli ve güvenlikli bir ortamın sağlanması için gerekli bütün çalışmalar yapıldı, projelendi ve uygulamaya kondu.

Topkapı Merkez Evleri’nde yaşamak isteyenlere dört ayrı seçenek sunularak (1+1, 1+2, 1+3, 1+4) sevdikleri beğendikleri evi seçmeleri sağlandı.

Topkapı Merkez Evleri’nden özgün bir detay: Avlulu Yerleşim Sistemi!
Ortadaki zengin, geniş ve ferah avlunun çevresine yerleşecek şekilde tasarlanan, benzersiz, çağdafl yerleşim planı Topkapı Merkez Evleri’nin özgün detaylarından sadece biri. Her katta yer alan düşey bahçelerin sergilediği manzara ayrı bir zenginlik. Avluların camla kapatılan tepesinden inen gün ışığı ise, mekanı ışıkla doldurmakla kalmıyor, düşey bahçeleri bir renk cümbüşüne döndürüyor. Şeffaf panoramik asansörler, bu doyumsuz manzaranın keyfini çıkarabilmeniz için tasarlandı.

Topkapı Merkez Evleri’nde Neler var?

Binalar yürürlükteki T.C Bayındırlık Bakanlığı Standartları, Deprem ve Yangın Yönetmeliklerine göre projelendirilmiştir.
Bina cephelerinin belirli bölümlerine endüstriyel taş kaplı mantoloma yapılmaktadır.
Mimari ve strüktürel tasarım depreme dayanıklı formatta yapılmış olup, betonarme en şiddetli sarsıntıya dayanacak şekilde hesaplanarak tasarlanmıştır.
Bloklar, ortada zengin, geniş, ferah avlunun çevresine yerleşecek şekilde tasarlanmıştır.
Yangın güvenliği, yangın merdivenleri, asansör, genel alanlarda sprinkler sistemleri ve yangın sensörleri gerçek standartlarda sağlanmıştır.
Mağazaların girişleri, depo ve otopark girişi ayrı tutulmuştur.

Akıllı Ev Sistemi:
Topkapı Merkez Evlerinde, ses/görüntü, iletişim, aydınlanma, internet… evdeki tüm elektrikli araç gereçler sizin kumandanızda.

Yüksek Seviyeli Güvenlik:

Site içinde ve çevresinde 24 saat izleme ve denetleme yapabilen kamera kontrollü güvenlik sistemi
Zemin, 1. ve 2. katlardaki tüm pencerelerde emniyet sensörlü sistem
Alarmlı daire giriş kapıları
Daire içi duman, ısı, gaz sensörlü güvenlik sistemi
Islak zeminlerde (mutfak, banyo, wc) su baskınlarına karşı sensörlü güvenlik sistemi
Interkom; site içi ve çevresinde (Daire girişi, bloklar arası alan ve site girişi) sesli-renkli görüntülü haberleşme ve kontrol sistemi.

Sosyal Yaşam Alanları:
2. Etapla birlikte, bahçeler, kafe-restaurantlar, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, fitness center, göletler, tenis kortu, squash, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezleri hemen yanıbaşınızda.

Yapı Özellikleri:

Döşeme:

Lamine parke döşemeli salon
Laminant parke döşemeli yatak odaları
Mermer veya fayans kaplamalı mutfak
Sürme su yalıtımlı seramik döşeme kaplamalı banyo
Mermer döşeme kaplamalı Koridor – Hol – Depo
Mermer döşeme kaplamalı Apartman Giriş Holü
1.5 mm kalınlığında PVC esaslı Linoium döşeme kaplamalı mağazalar.

Duvarlar: Su bazlı saten boya.

Tavanlar: Plastik boya.

Kapılar:

Daire Giriş Kapısı: Kiraz kaplamalı çelik kapı
Daire iç Kapılar: Ahşap iç kapı kasa, pervaz ve ahşap kaplamalı camlı/camsız kapı kanadı
Balkon Kapısı: Isı yalıtımlı koyu gri renkli alüminyum doğrama (kaldır-sür sistemli)
Bina Girişi ve Apartman Holü Giriş Kapısı: Isı yalıtımlı koyu gri renkli alüminyum doğrama kapı ve pencere + Çift cam, 4+4 mm kalınlık.

Yangın Merdiveni – Yangın Holü – Apartman Holü: Yangına dayanıklı Laminant kaplamalı, panik barlı.

Mağazalar: Isı yalıtımlı koyu gri renkli alüminyum doğrama kapı ve pencere.

Pencereler: Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, çift cam, Isıcam içerisinde uzaktan kumandalı gizli panjur sistemi.

Banyo, Vestiyer ve Yüklük Dolapları: Projede gösterilen mekanlara göre tasarlanan, evin genel konseptine uyumlu, şık, dekoratif ve fonksiyonel dolaplar.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız