Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Zamanın sizin için önemini biliyoruz.Yaşamaya zaman, sevgiye zaman… Herşeye zaman Ataköy Konakları, İstanbul’un merkezinde, Ataköy’de açıyor kapılarını. Bu güzel kenti ulaşım sorunu olmadan, doya doya yaşamanız için. Zamanınızı trafiğe değil, yaşamın güzelliklerine, sevdiklerinize ayırmanız için. Mutluluğa bir an önce ulaşmanız için…

MAKSİMIM DEPREM ÖNLEMLERİ
Deprem, sizin için bir korku değil, önlemi alınmış bir doğa olayı olarak kalacak. Temel tipi, fore kazıklı radye temel olan Ataköy Konakları’nda her binanın altında 58 ile 98 adet, çapları ise 80-90 arasında değişen yaklaşık 81km uzunluğunda fore kazıklı radye temel yapılmaktadır. Statik Projeleri İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından kontrol edilen Ataköy Konakları’nda Türkiye’nin konusunda en iyi firmalarıyla çalışılmaktadır.

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Kameralı güvenlik sistemi, fotoselli araç geçişi, sesli ve görüntülü intercom sistemi, kesintisiz elektrik…Ataköy Konutları’nda her şey huzurunuz için.

MİMARİYE ÖNEM VERİYORUZ
Bugüne kadar ağırlığı İstanbul’da olmak üzere yurt genelinde birçok projeye imza atan başarılı mimar Hüseyin SARI Ataköy Konakları’nda da proje müellifi olarak yer aldı.

SPORLA ARANIZ ÇOK İYİ OLACAK

Ataköy Konutları, sunduğu spor imkanlarıyla hayatınıza dinamizm getirecek. Basketbol, futbol, veleybol, tenis… İster takım olarak, ister bireysel olarak , kazanan her zaman siz olacaksınız.

SAĞLIK VE GÜZELLİK…KİM İSTEMEZ Kİ

Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve aerobik salonları, Türk hamamı, sauna, SPA, yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları… Hayatın bütün yorgunluğunu atacak, sağlığınız ve güzelliğiniz ile herkesi kıskandıracaksınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız