Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Eğer Hayatın her alanında yeniliklere açıksan, ideallerin ve yaşam tarzınla öncüysen, alışılmışı değil, daima yeni ve farklı olanı arıyorsan, AVANGARDEN’da yerin hazır. Avangarden, yemyeşil bir vadinin doğal eğimlerinde oluşturulan nehrin kıyılarında kuruluyor tıpkı Amsterdam, Paris ve Londra gibi.

Karşılıklı iki nehrin bir göle aktığı, maviyle yeşilin iç içe geçtiği Avangarden’da yeni bir yaşam konsepti şekilleniyor: Amsterdam Yalıları, Paris Residence ve Londra Tower…

Amsterdam Yalıları; vadi boyunca uzanan nehrin içindeki havuzları, ahşap verandaları, bahçe ve terastaki saunalarıyla avangart bir yaşam sunuyor.

Paris Residence; penthouseları, havuzlu bahçe katları ve yardımcı odası bulunan alışılmış standartların ötesindeki normal katlarıyla renkli bir dünya sunuyor.

180° panoramik manzara keyfi sunan 26 katlı Londra Tower’da, katta tek daire bulunuyor. En küçük evin 250 m² olduğu Londra Tower’da, bahçe dubleks de dahil olmak üzere 3 tipte toplam 25 ev bulunuyor.

Avangarden; Londra Tower’ın çatısında bulunan ve 180° dairesel panorama sunan London Eye Restaurant-Cafe’si, A kalite kulüp anlayışıyla wellness hizmeti sunan A Club’ı, Adrenalin Campus’u ve room service hizmeti de veren çok özel residence hizmetleriyle, standartların üstünde bir yaşamın kapılarını açıyor.

Paylaş
Önceki İçerikEston Villa
Sonraki İçerikOttomanors

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız