Paylaş
TOKİ Çorum Kuruçay Konutları Projesi

TOKİ Çorum Kuruçay Projesi

TOKİ Çorum Kuruçay Konutları, adından da anlaşıldığı gibi Kuruçay mahallesinde hayata geçirilecek. 699 konutluk projenin ihale süreci tamamlandı. 21 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştirilen ihalede konutların yanı sıra ticaret merkezi, cami ve altyapı gibi birçok unsur yer alıyor. Yüksekliği zemin + 3 ve 4 kat olan bu projede dairelerin 501’i 2+1, 198’i ise 3+1 olarak inşa edilecek.

Yerel ve modern mimarinin yoğun olarak yer aldığı TOKİ Çorum Kuruçay konutları projesinde, bina cephelerinde seramik görünümlü olan EPS kaplamalara yer veriyor. Bunun yanı sıra bina köşeleri ve balkonlarda fiber Sement Fugalı kaplamalar yer alacak. Pencerelerin ahşap görünüm kazanması için özel sövelere yer veriliyor. Bu proje, yerel motiflerle günümüz modernitesini birleştiren bir çizgiyi size sunuyor.

TOKİ Çorum Kuruçay Konutları Fotoğrafları

TOKİ Çorum Kuruçay Konutları Fotoğraf Galerisi

Ayrıcalıklı Proje

TOKİ Çorum Kuruçay projesine dahil olan kişilerin dükkanlar, camiler, oyun parkı, yaşam alanı parkı, peyzaj, spor alanları ve nitelikli pek çok çevre imkanıyla yaşam merkezlerinde kaliteli vakit geçirmesi sağlanıyor. Bununla beraber daha şık ve dekoratif bir tasarım ile öne çıkan daireler, ev huzurunuzu teminde önemli bir rol alıyor. Hemen siz de projeye dahil olabilir, bu özelliklerden bütünü ile faydalanabilme şanslarına ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çeken proje, kısa süre içerisinde taleplere açılacak.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişimsayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, bu alandaki makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız