Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Projenin konumu: Ardıçlı Göl Evleri, İstanbul’un en planlı gelişen bölgesinde, Bahçeşehir sınırları içinde bulunmaktadır. Projenin yakın çevresinde TEM Avcılar ödeme gişeleri, Bahçeşehir bağlantı yolu ve batı yönünde de Eston Ardıçlı Evler bulunmaktadır. TEM otoyolunun güneyinde kalan projenin kuzeyinde ise Bahçeşehir ve Esenkent konut alanı bulunmaktadır.

TEM Otoyolu’yunun dışında E-5 karayolu vasıtasıyla da Avcılar’dan TEM Bağlantısı kullanılarak projeye erişim mümkündür. Proje aynı zamanda havalimanına 16 km mesafededir.

Projenin tanımı:
Ardıçlı Göl Evleri, 156.000 m2 alan üzerinde 8 ayrı mahalleden oluşan bir projedir. 5 değişik tipte 7 ayrı planlı, rengi, görünüşü farklı, tamamı bahçeli villalardan oluşmaktadır. 65.000 m2 inşaat alanına sahip projede, toplam 7.500 m2 balıklı göl, 45.000 m2 koru bulunmaktadır. Brüt alanları 156 m2 ile 377 m2 arasında değişen 371 adet bağımsız bölümden Necef Villaları; 3 ayrı görünüşte, bahçeli tripleks , Firuze Villaları; 2 ayrı görünüşte bahçeli dubleks, Mercan Evleri; 2 ayrı görünüşte cumbalı, bahçeli, dubleks ikiz, Kehribar Evleri; 3 ayrı görünüşte, bahçeli, balkonlu, dubleks evler olarak projelendirilmiştir. İnci Evleri ise planları değişik tiplerde, cepheleri farklı görünümlerde 5’li, 4’lü ve 3’lü sıra evlerden oluşmaktadır. Ardıçlı Göl Evleri projesinin bitiş tarihi 2007 yılı sonudur.

Projenin özellikleri:
“Yeni bir ev değil, yeni bir yaşam” biçimini gerçekleştirmek üzere projelendirilen Ardıçlı Göl Evleri, kent ortamının boğuculuğundan kurtulup günlük yaşamda bile tatil keyfiyle, her yere, her şeye yakın, ama uzakmış gibi Ardıçlı Göl’ ün kıyısında, huzur içinde yaşamak isteyenlerin projesi. Ardıçlı Göl Evleri her mahallesinde yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzu, basketbol ve mini futbol sahası, tenis kortları, beach-voley alanı, çocuk oyun alanları ve koşu-yürüyüş parkurları ile yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. Her türlü gereksinimin karşılanabileceği çarşısı, güvenli site yönetimi, açık-kapalı ve misafir otoparklarıyla huzurlu, güvenli, sakin ama her türlü çağdaş gereksinimin en iyi karşılandığı modern yaşam ortamları oluşturuyor. Eston, kendine özgün bir konseptle inşa ettiği Ardıçlı Evler’ den sonra, şimdi de benzersiz bir proje sunuyor…

Paylaş
Önceki İçerikDerince Evleri
Sonraki İçerikKandilli Evleri

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız