Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Projenin konumu: Eston Kandilli Evleri Projesi İstanbul Anadolu Yakası’ nda, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine eşit uzaklıkta, Kandilli Rasathanesinin hemen yanında, 22.000 m2 alan üzerinde yer almaktadır.


Projenin tanımı:
Yapımına Kasım 2004 de başlanan proje, brüt daire alanları 176m2 ile 264 m2 arasında değişen A tipi bloklar ile 118 m2 ile 223 m2 arasında değişen B tipi bloklardan oluşmaktadır. Herbiri 4 katlı, 14 adet bloktan ve toplamda 108 adet daireden oluşan projede yaşam alanları özenle projelendirilmiştir. A tipi bloklarda bahçe katı, zemin kat, 1. kat ve çatı dubleksinden oluşan 3+1 ve 5+1 arasında değişen daire tipleri bulunmaktadır. B tipi bloklarda ise bahçe dubleksi, stüdyo ve çatı dubleksinden oluşan 1+1 ve 4+1 arasında değişen daire tipleri bulunmaktadır.

Projenin özellikleri:
Eston Kandilli Evleri Projesi şehrin içinde farklı bir yaşam sunan, yüzme havuzları, kapalı otoparklar, tenis kortları, spor ve yürüyüş sahaları, güvenlik hizmeti ile şehir hayatında yokluğunu hissettiğimiz herşeyi içinde barındıran, İstanbul da İstanbul u yaşatan bir projedir.

Uluslararası standartlar ve yapım metodları ile geliştirilen, projelendirme ve uygulama aşamasında doğal çevreye saygının ön planda tutulduğu, BS EN İSO-9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemleri ile güvenliğin ve kalitenin garanti altına alındığı proje 20 ay gibi kısa bir sürede tamamlanacaktır.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız