Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Farklı bir konsept mimari ve çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını biraraya getiren Banu Evleri, Bahçeşehir’in kentsel dokusu içinde sizlere ayrıcalıklı bir site formasyonu ile güvenli bir yaşam sunuyor. Ahşap-Betonarme yapının sağlam ve sıcak bir bileşimi olan Banu Evleri; her türlü alyapısı, yeşil alanları ve sosyal donatıları ile zengin bir lokasyona sahip.

Yoğun yaşam tempoları sonrası tatildeymişçesine huzur ve mutluluğu günlük hayata aktarmayı bilen siz değerli dostlarımızı, 34 adet Safir, 28 adet Lapis, 22 adet İnci Villa ve 132 konutluk Akik Katlı Evler ile 177 konutluk Lal Katlı Evler’den oluşan Banu Evleri’nde yeni bir yaşama davet ediyoruz.

Banu Evleri, şehrin içerisinde, ama şehir stresinden çok uzakta, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisinin buluştuğu çok özel bir konumda. Her biri özenle seçilmiş Zeytin’den Çınar’a onlarca ağaç türünün ve rengarenk çiçeklerin ahenk içerisinde kullanıldığı muhteşem peyzajıyla, şimdiye kadar hiç şahit olmadığınız inşaat kalitesiyle yeni bir yaşam ve yeni bir tarz için inşa edildi. İnsan sağlığına, güvenli ve huzurlu yaşam standartlarınıza harfiyen uyulduğunu göreceğiniz, Banu Evleri’ni kelimelerle anlatmak neredeyse imkansız. Banu Evleri’nde kalite çıtasının ne kadar yüksek tutulduğuna gözlerinizle şahit olmanız ve birlikte bir fincan kahve içmek için en kısa zamanda görüşmeyi arzu ediyoruz.

Paylaş
Önceki İçerikGülİstanbul Evleri
Sonraki İçerikGüzel Şehir

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız