Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
44 yıldır gerçekleştirdiği “daha iyi yaşanabilir” konut projeleriyle yaşam kalitesine destek veren Türkiye’nin önde gelen konut şirketlerinden Soyak, ilk daire teslimlerini Kasım 2005’ te gerçekleştirdi.

İstanbul Atatürk Havalimanına dakikalar mesafesinde ufak bir kasaba büyüklüğündeki Soyak Olympiakent, 1 milyon m² arsa üzerine kurulu olup, tamamlandığında 450 bin m2’lik yeşil alan içeren ve 3500 konuttan oluşan bir yerleşim merkezi olacak.

“Yaşamda Kalite” nin ön planda tutulduğu, spor ve doğayla içiçe kaliteli ve güvenli bir yaşam sunan Soyak Olympiakent ’te, yüzme havuzları, geniş otopark alanları ve görüntülü interkom sistemiyle desteklenen 24 saat özel güvenlik sistemi bulunuyor. Soyak Olympiakent ‘teki 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerdeki daireler ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, dekoratif amerikan iç kapılar, halı ve parke yer döşemeleri, ebeveyn banyosu ve giyinme odasıyla tasarlandı.

Soyak Olympiakent, koşu ve bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol ve plaj voleybolu sahalarının yanı sıra yüzme havuzu, buz pisti, kaykay sahası, tırmanma duvarı gibi spor olanakları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Proje kapsamında ilköğretim okulu, ticaret merkezi, kapalı ve/veya açık otoparklar da bulunuyor.

Paylaş
Önceki İçerikMavişehir
Sonraki İçerikGinza Residence

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız