Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Geliştirdiği çok sayıda çağdaş yaşam alanı ile kent hayatına farklı bir boyut kazandıran Soyak, 1.500 konutluk Soyak Mavişehir projesiyle İzmir’deki çalışmalarına başladı.

İzmir’in Karşıyaka semtinde yer alan Soyak Mavişehir, yaklaşık 130.000 m²’lik bir alan üzerine kuruluyor. Etrafı palmiyelerle çevrili, geniş yeşil alanları ile yepyeni bir yerleşim alanı olan Soyak Mavişehir, İzmirlilere şehirden ayrılmadan, sakin ve yemyeşil bir yaşam alanı vaat ediyor.

1500 daireden oluşan Soyak Mavişehir’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 64 m2’den 200 m²’ ye kadar farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, parke yer döşemeleriyle son derece modern tasarlanmış olan dairelerde ayrıca büyüklüklerine göre ebeveyn banyosu ve giyinme odasıyla bir veya iki klima da bulunuyor. Çevresinde yürüyüş mesafesinde pek çok alışveriş merkezi bulunan ve site içi trafiğe kapalı olan Soyak Mavişehir içerisinde eşya taşımak, ambulans ve itfaiye ulaşımı için 3,5 metre genişliğinde yollar ve 2 metre genişliğinde yaya yolları yer alıyor. Kontrollü giriş ve çıkış sistemiyle güvenliğin 24 saat üst düzeyde olduğu Soyak Mavişehir’de 4 yüzme havuzu, 3 basketbol sahası, 3 tenis kortu, çocuk parkları, açık spor alanları ve 1,5 km. uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkuru yer alıyor.

Rengarenk çiçekler, çeşit çeşit ağaçlar ve tropik bitkilerin hakim olduğu projede geniş otopark alanları da yeşil doku ile bütünleşiyor. Dev palmiyeleri ve açık çim alanları ile site sakinlerine doğa ile iç içe bir yaşam imkanı sağlayacak olan Soyak Mavişehir’in ilk daireleri, Aralık 2007’de sahiplerine teslim edilecek. Konutlarını tüm ayrıntıları tamamlanmış olarak, yaşama hazır biçimde teslim alacak olan Soyak Mavişehir sakinleri teslim sonrasında da kendilerine tüm teknik konularda yardımcı olacak Müşteri Hizmetleri servisinden faydalanabilecekler.

Paylaş
Önceki İçerikDora Park
Sonraki İçerikOlympiakent

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız