Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
HAYATIN VE ZAMANIN KALİTESİNİ ARTTIRAN YENİ YAŞAM. Altunizade’ye 6 dk. Levent’e 10 dakikalık mesafede, etrafında pek çok seçkin sitenin yer aldığı, konumuyla merkezi, sunduğu yaşam konforuyla geleneksel aile ortamını bulacağınız huzurlu bir mekan: GREENIUM…

Greenium, tolam 110.000m² arsa üzerine kurulu 94 adet konak, rekreasyon merkezi ve spor alanlarından oluşuyor. Her ailenin farklı yaşam alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayarak hazırlanan konaklar; DEFNE, ARDIÇ, SELVİ, ÇINAR, LADİN ve SEDİR olmak üzere altı ayrı özellikle yapılandırıldı..

Greenium rekreasyon alanları kreş, kuaför ve güzellik merkezi, fitness center, market, cafe, internet cafe, masa tenisi, mini golf ve bilardo salonu ile bütün gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Yaz kış kapalı havuz keyfi, çocuk parkı, voleybol sahası, yeşillikler içerisindeki yürüme parkuru, size ve ailenize güvenli bir ortamda spor yapma keyfini yaşatacak.

Greenium çocuklarınız için kaygılanmadan, kişisel ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve  kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz pek çok tesisi ile kuşaklar boyu hizmetinizde olacak.

24 saat koruma, merkeze bağlı alarm sistemi, görüntülü kapı sistemi, deneyimli güvenlik ekipleri sizlerin yaşamına daha fazla konfor katabilmek, huzurunuza katkıda bulunabilmek için.

Paylaş
Önceki İçerikAlibey Evleri
Sonraki İçerikDora Park

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız