Paylaş
TOKİ Erzincan Kemah Konutları Projesi

TOKİ Erzincan Kemah Konutları

Erzincan’ın en merkezi konumu Kemah’ta, 2018 yılı itibariyle hayata geçirilecek olan TOKİ Erzincan Kemah projesine start verildi. 94 konutun ihale kapsamında sunulacak olan bu daireler, 10 Ağustos Perşembe günü itibariyle altyapı ve çevre düzenlemeleri de dahil olmak üzere geniş bir alan üzerine kurulacak. Yükseklikleri zemin + 3 olarak tasarlanan tüm konutlar, 2+1 planında inşa edilmesi bekleniyor.

Yöreye özgün olan birçok objenin yer verildiği TOKİ Erzincan Kemah konutları, yöresel mimarinin en ideal şekilde ele alınmasını sağlıyor. Taş kaplama ve ahşap görünümlü cephelere bu sene TOKİ’nin yoğunluk göstermesi, ileri teknolojiyle donatılmış dairelere ulaşmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra işlemeli ferforjeye yer verilen dairelerde söveler, dekoratif pencereler de yoğunlukta kullanılıyor. Nitelikli sosyal çevre imkanı sunulan bu daireler, yaşam alanlarınızı tam merkez anlamında ele almanızı sağlayacak.

TOKİ Erzincan Kemah Konutları Fotoğrafları

TOKİ Erzincan Kemah Konutları Fotoğraf Galerisi

Kemah’ta Üst Düzey Konut Projesi!

TOKİ Erzincan Kemah projesinde bir daire sahibi olmak… Hayalini kurduğunuz kaliteli yaşam alanına sahip olmak… Şimdi adım atma zamanı! Tüm Erzincan halkının dikkatini çeken proje, 2018 yılı itibariyle anahtar teslim yapacak. Siz de bu alanda daire sahibi olmak, geniş ödeme planından faydalanmak için hemen TOKİ ile irtibat kurun. Yeni yaşam alanınızı oluşturmak istiyorsanız hemen harekete geçin.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişimsayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, bu alandaki makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız