Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Projenin özellikleri: Öyle bir yerde yaşamalı ki… Denizin mavisi, doğanın en güzel renkleriyle güne günaydın demeli. Bahçeden gelen çiçek kokuları arasında, yakamozların pırıltısını izlerken sakin ve huzurlu bir akşam geçirmeli… İstanbul’da, 1.5 km.lik kıyı şeridinde, 4 bin konuttan oluşan yeni bir hayat başlıyor.

ESTON DENİZ.

Doğal güzellikler içinde temiz ve güvenli bir çevre, sıcak komşuluk ilişkileri, ulaşım kolaylığı, spor olanakları, sosyal aktiviteler, konforlu evler. Kendiniz ve sevdikleriniz için böylesine özel bir hayat düşlediniz. Pencerenizden içeri giren tertemiz deniz havasıyla güne başlamak, gün boyu deniz manzarasını izlemek, akşam denize karşı hazırlanmış bir masada sevdiklerinizle sohbet etmek. Evinizin hemen önünden denize girebilmek, her türlü deniz sporunu yapabilmek, balık tutabilmek… ESTON; inşaat kalitesi, site güvenliği, çağdaş tasarım anlayışıyla seçkin bir yaşam sunuyor…

Eston Deniz’e yakından bakınca, siz de burada yaşamak isteyeceksiniz.

Projenin tanımı:
1,5 km lik sahil şeridine sahip, 1500 dönüm arazi üzerinde, 8 ayrı mahalleden oluşan Eston Deniz Projesinde çağdaş tasarım anlayışıyla planlanmış 4.000 konut bulunmaktadır. İlk etapta hayata geçecek olan Yakamoz Mahallesi’nde 7 değişik tipte 29 farklı plan, renk ve görünüşte 207 adet bahçeli ev bulunmaktadır. Brüt alanları 157 m2 ile 364 m2 arasında değişen İkiz dubleks, Müstakil Dubleks, Müstakil Tripleks, Katlı Villa, 4 lü ve 5 li Sıra Ev’lerden oluşan Yakamoz Mahallesinde 319 adet açık otopark, 120 adet kapalı otopark ve yeterli sayıda misafir otoparkı bulunmaktadır. 3 etapta tamamlanacak olan Yakamoz Mahallesi’nde müşterilere çeşitli imalat kalemleri için opsiyonel seçim imkanları sunulacaktır. Yakamoz Mahallesi’ nde teslimler Eylül 2007 de başlayıp, Aralık 2007′ de bitirilecektir.

Projenin konumu:
İstanbul içinde ama karmaşadan uzak…

Eston Deniz, İstanbul’da denizle yeşilin buluştuğu noktada inşa ediliyor.

Kent içinde ama kent sorunlarından uzak kalmak isteyenler için mükemmel bir yaşam alanı. Atatürk Hava Limanı’na 17 km, Deniz Otobüsü İskelesi’ne 7 km, Taksim’e 30 km, Levent’e 32 km uzaklıkta olan Eston Deniz’e, denizden de ulaşım imkanı hazırlanıyor. Yakın çevrede sağlık merkezleri, Tatilya, Migros, Carrefour gibi alışveriş ve eğlence merkezleri yer alıyor. Ayrıca, Eston Deniz’in içinde, çocukların yürüyerek gidip gelebilecekleri okul da bulunuyor.

Eston Deniz’de istediğiniz her şeye kolayca ulaşacaksınız.

Paylaş
Önceki İçerikAkdeniz Evleri
Sonraki İçerikEston Şehir

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız