Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Projenin konumu: Ardıçlı Evler, İstanbul’un iki ana ulaşım ağı E – 5 ve TEM otoyollarının yanı başında Bahçeşehir’in karşısında TEM Bahçeşehir gişelerinin yanında yer almaktadır.


Projenin tanımı:
Yapımına 2000 yılında başlanan Gökyüzü Mahallesi, brüt alanları 180 m2 ile 341 m2 arasında değişen dubleks ve tripleks villaların bulunduğu 250 villalık 2.Etap, 84 villalık 1A Etabı ve 108 villalık Koru Mahallesinden oluşmaktadır. 2005 yılı sonunda Koru Mahallesi’nin de tamamlanmasıyla 730’a yakın konutta hayat devam etmektedir..

Projenin özellikleri:
Ardıçlı Evler, İstanbul’da Bahçeşehir’in tam karşısında kentin sorunlarından uzak, ama kentin tüm olanaklarına yakın yeni bir yaşam sunuyor.Proje toplamda yaklaşık 1000 dönümlük arazi üzerinde, 4 etapta tamamlanması planlanmış, dubleks ve tripleks bahçeli villalardan oluşan yaklaşık 1000 konutluk planlı yerleşim modelinin uygulandığı bir yeni kent projesidir.Uluslararası standartlara uygun geliştirilen proje “Tasarım, Planlama, İnşaat ve Bakım Faaliyetleri BS EN İSO-9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemleri uygunluğuna sahiptir.Yerleşim planlamasında, doğal dokuya uygun yapılaşma, çevreyi kirletmeyen ekolojik prensiplerle donatım ön planda tutulmuştur. Ardıçlı Evler’de özel mahalleler, her mahallenin ortak alanında açık yüzme havuzu, ortak dinlenme alanlarının yanı sıra, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor merkezi gibi üniteleri içeren 3400 m²’lik bir sosyal tesis, site yönetimi ve güvenlik hizmetleri ve kesintisiz elektrik enerjisi ile uydu TV yayın sistemi de bulunmaktadır.

Paylaş
Önceki İçerikKandilli Evleri
Sonraki İçerikEston Villa

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız