Paylaş
Konut Kredisi Ev Kredisi Resim Yok
Son dönemde başkentte gerçekleştirdiği ve çok kısa bir zamanda neredeyse tümünün satışını yaptığı projeleriyle adından sıkça söz ettiren KC Group, şimdi de İstanbul’un en önemli uydu kentlerinden Bahçeşehir’de satışlarına başladığı Şehr-i Bahçe ile yatırımcılara ve konut sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir konsept sunuyor.

Bugüne kadar gerçekleştirdikleri projelerde kent dışında metropol konforu yaratmayı ve sundukları yaşam konseptini seçenlerin, tüm beklentilerini karşılamayı misyon edinen KC Group, Şehr-i Bahçe ile bugüne kadar ulaştıkları başarı noktasını daha yukarı taşımayı hedefliyor. Bu amaçla tüm detayların düşünüldüğü Şehr-i Bahçe’de ticaret merkezleri ve sosyal yaşam alanları çok önemli bir yer tutuyor. Son zamanlarda yapılan benzer nitelikli projelerden çok farklı bir konsepte sahip projede, toplu konutların dışında villa tipi evler de bulunuyor ve farklı konut tipleriyle, aynı konsept içinde alternatif yaşam biçimleri tüketicilere sunuluyor.

Bahçeşehir’in hemen girişinde ve yörenin merkezi olarak bilinen bir mevkide yer alan Şehr-i Bahçe, “Bahçeşehir’in Kalbi” olarak niteleniyor. Bölgede hem konut, hem de işyeri arayanlar için önemli fırsatlar yaratacak Şehr-i Bahçe, gerek ticaret merkezleri, gerekse sosyal yaşam alanlarıyla bölgeye ticari ve sosyal canlılık getirecek gibi gözüküyor. Kişi başına düşen yeşil alan oranlarıyla Avrupa standartlarının bile üstünde olan Bahçeşehir’in bu yapılanmasına paralel olarak, Şehr-i Bahçe’de de peyzaj ve çevre düzenlemesine büyük önem veriliyor. Kompleks; güvenlik, konfor, kullanılan malzeme ve teknoloji bakımından en yüksek kalitede standartlar taşıyor ve tüm detaylarda işlevselliğin ön planda tutulması dikkat çekiyor.

ŞEHR-İ BAHÇE YAŞAMI

İstanbul’un gözde uydu kenti Bahçeşehir’in merkezinde, geleneksel Türk kültürü ile metropol hayatını birleştiren ve sizleri gündelik yaşamınızın içinde her an değişik keyiflere taşıyabilecek bir konsept Şehr-i Bahçe.

Konut ve ticaret merkezi yapılaşmasına en uygun son üç parsel üzerinde projelendirilen Şehr-i Bahçe, şehir girişine yüz metre mesafede bulunuyor ve 3M Migros’a ve Süleyman Demirel İlkokulu’na komşu parselde yerini almış durumda. Şehr-i Bahçe, bu konumunun gerektirdiği sorumluluğu, tüm üniteleri ile yüklenmiş bir tasarım. Proje genel anlamda kendi içerisinde üç ana bölüme ayrılıyor. Konforlu, modern ve güvenilir apartman katlarında yer alan Şehr-i Bahçe Evleri; ferah bir bahçe yaşantısı bulabileceğiniz Şehr-i Paşa Konakları ve Bahçeşehir hayatına değişik renkler getirecek Şehr-i Bazaar alışveriş merkezleri…

Şehr-i Bahçe Evleri; farklı ve çeşitli ihtiyaçları karşılayacak şekilde projelendirilmiş iki farklı blok tipinden oluşuyor. Konutların genel niteliklerini 3 ana başlıkta toplayabiliriz: Güven, konfor ve yüksek teknoloji…

B bloklar zemin + 10 kat ve 45 daireden oluşuyor ve Şehr-i Bahçe’nin doğu ve batı kanadına yerleşmiş. 50 m² ile 150 m² arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 toplam 90 adet apartman dairesinden oluşan B bloklarda 88 adet kapalı otopark bulunuyor. C tipi apartman blokları ise zemin kat üzerine on dokuz kat ve elli beş daireden oluşuyor ve Şehr-i Bahçe’nin merkezinde yer alıyor. 50 m² ile 150 m² arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 toplam yüz on adet apartman dairesinden oluşan iki bloğun ortasında, güneşlenme terası ile birlikte toplam 310 m² ortak kullanımlı havuz bulunuyor. Ayrıca C tipi apartman bloklarında her daire kendisine ait kapalı bir otoparka sahip .

Şehr-i Bahçe’nin yaşam merkezinin en özel öğesi olan Şehr-i Paşa Konakları; 400 m² kullanım alanlı, 37 m² müstakil havuzu olan, geniş bahçe kullanımlı 19 adet 3 katlı villadan oluşuyor. Bunların 10 adedi Şehr-i Bahçe’nin batısında, bodrum katından havuz ve güneşlenme terasına açılacak; 9 adedi de doğuda, zemin katından havuza geçilecek şekilde tasarlanmış. Şehr-i Paşa Konakları’nı tercih edenlere; otomatik kapılı ve kapalı otopark, hizmetli bölümü; alt katta havuz ve bahçe; üst katta ise Bahçeşehir’in en keyifli panoramasına sahip çift yaşama mekanı ile 6 oda + 2salon + 2 mutfak ve 3 banyodan oluşan bir yaşam alanı sunuluyor. Hamam veya sauna tercihi ise size bırakılıyor…

Şehr-i Bazaar; kendisini beş ayrı formda ifade ediyor. Bahçeşehir’de, bölgenin nabzını tutan arterde yer alan Şehr-i Bazaar, sadece Şehr-i Bahçe sakinlerine değil; tüm Bahçeşehir’e sesleniyor. Şehr-i Bazaar ile tercih sınırlarını zorlayacak gibi görünen Şehr-i Bazaar ticari yaşam alanı, Bahçeşehir halkına aradığı, ideal sosyal yaşam seçeneklerini sunuyor. Ayrıca Şehr-i Bazaar, yaya ve araç yaklaşımları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir planlamayı ve göz kamaştırıcı iç detayları bünyesinde bulunduruyor.

TOKİ Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında ve KC Group güvencesiyle satışa sunulan Şehr-i Bahçe’nin, cezbedici yaşam çağrısı sonucu, son yılların en iyi yaşam ve yatırım noktası sorusuna, herkesin cevabı aynı olacak gibi gözüküyor.

Paylaş
Önceki İçerikLale Evleri
Sonraki İçerikYeşil Vadi

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız