Paylaş
Toki Başakşehir Kayabaşı Konutları Projesi

TOKİ’nin bu sezon dikkat çeken projesi TOKİ Başakşehir Kayabaşı konutları projesinde 108 konut ve 10 iş yeri, açık arttırma yöntemiyle satışa sunuldu. 108 tripleks konutun 658 bin TL’den, 10 iş yerinin de 321 bin TL’den satışa sunulduğu projede, 120 ay vade ve ödeme planları da söz konusu olacak. İnşaatı tamamlanma aşamasında olan bu projede mahalle konseptine yakınlıkta yer verilecek.

Toki Başakşehir Kayabaşı Konutları Özellikleri

Bunun yanı sıra meydanlar, kafeler, restoranlar, cami, tek katlı dükkanlar, bisiklet yolları, spor ve aktivite alanları da yer alacak. Projede tüm nüfusa hitpa etmeye hazırlanan TOKİ, satışa sunulan konutlarla beraber en büyük park olarak görülen Kayapark imzalı çalışmalarını aktif konuma getirdi.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı projesinde daire veya dükkan sahibi olmayı düşünen vatandaşlar, 12 Ekim saat 13.30’da TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu üzerinden açık arttırmaya dahil olabilecekler.

TOKİ’nin öne çıkan projesi Kayapark, sizlere yaşamınızı baştan şekillendirme fırsatı veriyor. Siz de bu projede yer almak ve aynı zamanda hesaplı fiyatlardan daire / dükkan sahibi olabilmek açısından ihale sürecine dahil olabilirsiniz. TOKİ’nin bu sezon yaptığı başarılı girişimler ile ön plana çıkan birçok kişi, hayalini kurduğu dairelere sahip olma şanslarına ulaştılar. Başakşehir’in yükselen yıldızı Kayaşehir, Kayapark projesiyle beraber dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor! TOKİ Başakşehir Kayabaşı onutları projesi.

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, İslâmî Konut Finansmanı Makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız