Paylaş
Toki Erzincan Kemaliye Konutları Projesi

Toki Erzincan Kemaliye Konutları, ilçenin İshakpaşa Mahallesi’nde inşa ediliyor. 146 konutun ihalesi 10 Ağustos 2018 günü yapılmıştı.

Büfe-ticari ünite ve altyapı / çevre düzenleme işlerine de yer verilen bu özel projede konutlar zemin + 4 olarak tasarlandı. Konutların 38’i 1+1, 108’i ise 3+1 olarak sunulacak. TOKİ Erzincan Kemaliye projesinde daire sahibi olabilirsiniz!

Toki Erzincan Kemaliye Konutları Daire Özellikleri

Yörenin özgünlüğüne saygı duyarak tasarlanan bu özel proje, modern ve yöresel mimarinin tüm tonlarını proje kapsamına dahil etti. TOKİ Erzincan Kemaliye konutlarında daire sahibi olan kişiler, cephelerde zemin kat seviyesinde yer alan taş kaplamalar, ahşap görünümlü cephe elemanları, söveler ve dekoratif pencereleri yoğunlukta öne çıkartıyor. Yerleşim alanlarının şıklığı ve sosyal çevre imkanları sunarak peyzaj çalışmaları, park alanları, oyun alanları, spor alanları ve sosyal aktivite alanları da proje bazlı olarak sağlanacak.

Toki Erzincan Kemaliye Projesinde Konut Daire Planları ve Özellikleri

Toki Erzincan Kemaliye İshakpaşa Projesi

TOKİ Erzincan Kemaliye projesi ihalesiyle proje çok daha fazla gelişmekte ve önemli bir yer almaktadır. Bu sayede çok daha ideal sonuçlara ulaşmak, aynı zamanda projenin içerisinde yer alabilmek, hayalini kurduğunuz dairelere ileri teknolojiyle tasarlanmış bir alan üzerinden sahip olabilmek açısından hemen seçiminizi yapın.

Standartların çok daha özellikli bir şekilde sunulduğu ve öne çıktığı bu proje, sizlere yaşam alanlarınızı en ideal şekilde kullanabilme olanakları tanıyor ve aynı zamanda Kemaliye bölgesinin metropolleşmesine imkan tanıyor!

TOKİ Projeleri için Çağrı Merkezi

444 86 54 Bize Sorun

TOKİ Konutları ve Projeleri

TOKİ Projeleri ve TOKİ Konutları hakkında bilgileri edinebileceğiniz sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. TOKİ Sosyal Konutları ve Projelerine ait haber ve detayları her zaman TOKİ Haberleri sayfalarımızda, ayrıca TOKİ Konutları Projeleri bilgilerine TOKİ Projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. TOKİ’nin inşa ettiği konutlar hakkında bizlere iletmek istediğiniz bilgileri İletişim sayfamızdan ulaştırabilirsiniz. Konut Projeleri hakkında sormak istediklerinizi, ilgili projenin sayfası altındaki formdan iletebilirsiniz.

TOKİ’nin satış ve kredilendirme sisteminin İslâm hukûkuna uygunluğu ve düzenlediği sâir kampanyaların fâiz içerip içermediği hakkında, İslâmî Konut Finansmanı Makalelerimizi inceleyebilir ve ilgili yazılar altında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız.
Lütfen buraya adınızı yazınız